Proeftuinen zijn niet alleen nodig om innovaties mogelijk te maken, het zijn ook plekken waar koplopers in vraag en aanbod elkaar ontmoeten en waar kennis wordt gedeeld. In de proeftuinen werken opdrachtgevers en opdrachtnemers samen aan het onderzoeken van duurzame alternatieven voor lineaire materialen en methoden. Met als doel dat deze nieuwe producten worden toegepast.
BouwCirculair zoekt naar opdrachtgevers die willen participeren in een of meerdere proeftuinen. Wil je graag ter plekke meer horen over de mogelijkheden? Bezoek dan een van de drie regionale bijeenkomsten waarin de proeftuinen worden toegelicht en ingericht.
De volgende proeftuinen worden op locatie behandeld:
1. Proeftuin Wegfundering met minerale reststof
2. Proeftuin Menggranulaat met minder betongranulaat (<50%)
Voor de locatie, zie de link:
https://email.platformwow.nl/ct/m9/k1/IeJUyCvMsayne4VF6XnzBtradQzv5QWgfTyr6QTBJqR5A5YhHhkAsVbzoPqU81Pn9F8DQCZUvdavdcLf5vNIBQ/HCsu4SsAhTGjIh7